Suosittele kampaamoa Järvenpäässä!

Mielellään vielä hintatietojen kera. Toki hyvästä, muodikkaasta leikkauksesta olen valmis maksamaan kohtuusumman.
1124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Studio Nimeta on aivan ihana paikka! Hiustenleikkuuni, värjäykset ja pidennykset onnistuneet aina. Porukka aivan mahtavaa ja huumorintajuista.

Hinnoista osaan sanoa sen verran että pitkien hiusteni leikkaus ja värjäys maksaa 85 euroa. Alun perin päädyin sinne, koska pidennysten laitto oli kaikkein halvinta siellä (omani oli 450e karvoineen, värjäyksineen ym, muissa katsomissani paikoissa yli 800e).

Suosittelen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rintin-tin kirjoitti:

Mielellään vielä hintatietojen kera. Toki hyvästä, muodikkaasta leikkauksesta olen valmis maksamaan kohtuusumman.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu