OTA SITTEN SELVÄÄ!!

Pää hajoaa! Kuka teistä selvää ottaisi?? Toisena päivänä ei puhuta mitään, hyvä jos moikkaillaan, toisena ollaan "yliystävällisiä", koko ajan tehdään tikusta asiaa, jotta päästäis puhekontaktiin =/ mitä ihmettä mä teen?? Haluatko sä juttuun mun kans vai vedätkö jotain roolia??
1558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ehkä jonakin päivänä on jäänyt piilolasit kotiin, näkö heikko ja pakko kävellä nenä pystyssä kun ei tiedä kelle moikkaa.
Miksi et itte ota selvää haluaako juttuun sun kanssa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aargh kirjoitti:

Pää hajoaa! Kuka teistä selvää ottaisi?? Toisena päivänä ei puhuta mitään, hyvä jos moikkaillaan, toisena ollaan "yliystävällisiä", koko ajan tehdään tikusta asiaa, jotta päästäis puhekontaktiin =/ mitä ihmettä mä teen?? Haluatko sä juttuun mun kans vai vedätkö jotain roolia??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu