ja siksi ehkä vihoittelet joillekkin esim. naispuolisille ihmisille?
Kateellisuus on kauheata katsottavaa.
Kateellisuus on kauheata katsottavaa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Voitko kuvitella! Mun teki aivan kamalasti mieli jotain hyvää (menkkojen syy =/). Otin sitte pakastimesta leipää sulamaan ja löysin mansikkasorbettia! En muistanu ollenkaan että ostin sellasta jo viime viikolla! Mä tulin niin iloseks! Nyt mulla on toi sorbetti pehmittymässä tossa vieressä, Lapsang Souuchong-teetä kupissa jäähtymässä sekä Beck alkamassa tallennukselta.
Mä lähinnä vihottelen tolle sorbetille kun se on niin kamalan kovaa. Ei saa lusikalla edes otettua. Kateellinen mä olen niille, jotka saa heti aamusta jotain tehtyä. Mä olen vasta vieny koirat ulos. Mut Beckin jälkeen mä otan mun uuden ja ihQn Jopon ja lähen puntille.
Tuo ei ole kovin sovinistista. Ei kai ote ala heltymään?
olla vain tällainen osapäivä sovinisti. Ameriikan malliin. Viikot käydään autotehtaalla töissä ja sitten viikonloppuna tehdään jotain "valtion" hommia.
Mä ehin unohtamaan jo että mä olen sovinisti. Onneksi muistutit, joten pystyin korjaamaan asian.
=D
Pidä tiukasti linjasta kiinni!
muutti takaisin Viroon. Enkä ole löytänyt yhtä laadukasta tilalle. Toivoa onneksi on, kun kaverini antoi muutaman tytön yhteystiedot. Kehui typyjä maasta taivaaseen, mutta ans kattoo.
Nyt en ole rahan puutteessa joka on se ainoa juttu josta kärsin ajoittain puutetta.
Rahan ajoittainen puute ei tee minusta kuitenkaan kateellista.
Vihoittelen kuitenkin ajoittain kaikille tasapuolisesti (mies ja naispuoleisille) jotka sen ansaitsee, eikä se tosiaan riipu mitenkään mun rahatilanteestani vaan heidän käytöksestään.
olen puutteessa ja minulle vihotellaan..