Sun kanssas

muu maailma häviää kokonaan ympäriltä, vaikka pommi räjähtäisi niin en kuulisi, tuijottelisin vaan sun sinisiin silmiisi ja unohtaisin puolet siitä mitä sanot..
81458
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

myös mulle, kun katson erään ihanan miehen ihaniin ruskeisiin silmiin...

Äänestä

joita en ehkä nää...mitä tein väärin

Äänestä

ajatellut ettei se vaan johtuis hyvästä keskittymiskyvystä, huonosta kuulosta sekä muistista ;D enkä ole se sinun sinisilmäinen :)

Äänestä
  • MÄOONVAANNIINIHASTUNUT!!!
    Näivetyn ja sekoan ja kuolen. Huh.

    Äänestä

  • vielä kerran ei kirjoitti:

    MÄOONVAANNIINIHASTUNUT!!!
    Näivetyn ja sekoan ja kuolen. Huh.

    muuten varmana kuole , näivety saati sekoa ihastumisen takia... :D

    Äänestä

Ei haittaa.

Äänestä
  • niskaan. Ei haittaa, muttei tunnukaan. Pöh sulle.

    Äänestä

  • kylmä suihku kirjoitti:

    niskaan. Ei haittaa, muttei tunnukaan. Pöh sulle.

    Pöh takaisin kun et näe sitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kun juttelen kirjoitti:

muu maailma häviää kokonaan ympäriltä, vaikka pommi räjähtäisi niin en kuulisi, tuijottelisin vaan sun sinisiin silmiisi ja unohtaisin puolet siitä mitä sanot..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu