eräästä naisesta kommentilla hän on symppis. Mitä miehet ajattelee naisesta joka on symppis? Onko se turn off? Eikö olisi mielenkiintoisempi vaihtoehto: hän on häikäilemätön oman etunsa ajaja?
Symppis
kuulin puhuttavan
7627
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Osaa katsoa asioita muidenkin näkökulmasta.
Eikä ole vaan: minä, minä, minä, Mulle, Mulle, Mulle
Tässä eräs sellainen nainen:
http://galleria.suomi24.fi/v%E4nkyr%E4-nainen
vähänkö tosta tuli hyvä mieli. Muuten sateinen ja ankea päivä ja ajatuksetkin hiukan alavireiset kun väsyttää viikonlopun jäljiltä, mutta tuo piristi kyllä.:-) Varmasti noin ajattelee jotkut mun lähimmät ystävät, mutta aika hienolta tuntuu et joku sanoo täällä jotain noin positiivista, kun usein täällä vaan kaikki haukkuu toisiaan.
toinenkin, joka allekirjoittaa.
Muistan keskustelun jossa VN oli sitä mieltä että toisten autoja saa kolhia ja livistää paikalta.
Ei kovin empaattista.
Minulle kolhitun auton omistajana tulee sellaisesta paha mieli.
aidasta, ei autosta. Ajoin päin aitaa, portti kaatui ja se oli vahinko. Silloinen mieskaveri todella humalassa meni korjaamaan sitä. Silloin oli yö ja en itse nähnyt peloissani ja häpeissäni muuta vaihtoehtoa kuin lähteä pois. Olin silloin 19v! Nyt varmastikin toimisin toisin.:)
ja se toinen vaihtoehto on hetken hupia.
Jos sellainen ja vieläpä vapaa kohdalle sattuisi. Symppikset ovat parhaita.