Kun joitakin

Kun joitakin viestejä lukee, niin ei voi välttyä pohtimasta sitä, että onko nykyisin mielisairaaloissa nettiin kirjoittamismahdollisuus?

Ehkä kaalepit ja muut häiriköt tietävät vastauksen?
1132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei enää ole mielisairaaloita. On säästetty.
Ne asiakkaat on vapaana.
Mm eduskunnassa ja pääministeri ja presidenttii. jne, tulos näkyy teot puhuvat !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Viestejä. kirjoitti:

Kun joitakin viestejä lukee, niin ei voi välttyä pohtimasta sitä, että onko nykyisin mielisairaaloissa nettiin kirjoittamismahdollisuus?

Ehkä kaalepit ja muut häiriköt tietävät vastauksen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu