niin mitä teen?olen ihastunut nettituttavaan,ollaan juteltu mesessä n.viikon verran.voinko sanoa jo että olen ihastunut?
nettirakkaus
patterix
2964
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Jos hän tosiaan välittää sinusta ehdota tapaamista (voi tietenki olla hankalampaa järjestää jos hän asuu ulkomailla). Ensin kysyt haluaisiko hän tavata sinua, sitten sovitte mitä tekisitte ( tai järjestät yllätyksen ;)) ja rakenna siitä suhde
Syvällä rintaäänellä voin kertoa että unohda koko homma. Itse tapasin useita erilaisia naisia chateistä, joka kerta jäi luu käteen ja lopulta todella törkeä loukkaus. Sitten viisastuin ja lopetin chatti touhut ja parin kuukauden päästä tapasin ex-tyttöystäväni jonka kanssa olin yhdessä 4 vuotta. Nyt olen jälleen poikamies ja naisten kiinnostus on uskomattoman kova jopa todella kauniit naiset (parempia kuin yksikään chat tuttu) tulevat itse iskemään minua. Naisille sanoisin että haistakaa tiedätte kyllä mikä! Mä laitoin tunteita peliin niihin mitä kirjoitin ja te pyyhitte niillä persustaa. Ei paljon tarvii enää netistä seuraa etsiä tosielämässä näkee heti mitä saa!