Virolaisten naisten kauneus

tosi on se että ne ovat paljon kauniimpia kuin meikäläiset naiset :)

Ps: kävin ostamassa halpaa elektroniikkaa sieltä, en seksiä.
9521
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Prostituoituja ei lasketa. Ne ovat halpoja.

Äänestä
  • voi voi.. itse olen virolainen nainen.
    Ja asunut suomessa silti suurimman osan ajastani. En tajua miten suomi miehet voi kuolata virolaisten naisten perään,kun suomestakin löytyy saman vertaisia naisia jotka ovat täysin suomalaisia. Tosin mun äiti asui virossa sitten suomi mies iski sen ja se muutti suomeen rakkauden perässä myös äidin monille virolaisille kavereille on käyny sama homma suomi mies iskee virolaisen naisen sitten rakastutaan ja muutetaan rakkauden peräs suomeen.

    Äänestä

Ei näitten köyhien suomalaisten massi riitä kaunistautumaan. Ei viitsi nähdä vaivaa moisten suomalaisten möhömahojen takia, kun niillä ei ole kuitenkaan varaa maksaa kunnollisesta elintasosta naiselleen.

Äänestä

Mikähän ihme siinäkin lätäkössä on, kun naiset muuttuvat kertalaakista kauniimmiksi?

Eikä meikäläistenkään muuta tarvitse kuin muuttaa Tallinnaan ja puhua sujuvaa viroa niin jo on "paljon kauniimpi kuin suomalaiset". Kokemusta on.

Äänestä
  • repes :D :D hähää

    Äänestä

  • voisitko muuttaa Viroon lopullisesti, voin tulla auttamaan muuttotavaroiden kuskaamisessa

    Äänestä

  • noinni.. :???? kirjoitti:

    voisitko muuttaa Viroon lopullisesti, voin tulla auttamaan muuttotavaroiden kuskaamisessa

    En ainakaan tällä haavaa. Jos vaikka muuttaisinkin niin duunin puolesta kyllä saisin ihan kaikki avut. Mutta kiitos vaan kovasti tarjouksestasi (jonka tarkoitusperiä jäin ihmettelemään)!

    Äänestä

mut ku ruoho on aidan takana paljon vihreempää... aina.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kävin ostoksilla lahden takana kirjoitti:

tosi on se että ne ovat paljon kauniimpia kuin meikäläiset naiset :)

Ps: kävin ostamassa halpaa elektroniikkaa sieltä, en seksiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu