miehet vastatkaa

33v
Olen 175/72
blondi, suhtkoht pitkät hiukset
D kuppi.
Mitä mieltä olette??
5592
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sori, en vastaakaan..Luin juuri tuota ihannemies-palstaa, ja siellä kehuit, että aviomiehesi on ihannemies..Joten miksi täällä pitää kysellä mitä mieltä miehet on?

Äänestä
  • minulla on huono itsetunto ja mieheni ei sano minulle mitä mieltä se on minusta.
    Juuri siksi pitää täältä kysyä mitä mieltä olette...

    Äänestä

Aika pullea, mutta varmaan menettelee.

Äänestä
  • on lihas mikä painaa, ei läski.

    Äänestä

Noi tiedot ei vielä kerro/paljasta sinun luonteenpiirteitäsi lainkaan,eihän mitat,ikä,hiustenpituus,kuppikoko vielä kerro mitään pitäisi olla enempi faktaa jonka perusteella voi arvioida ihmistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kalat75 kirjoitti:

33v
Olen 175/72
blondi, suhtkoht pitkät hiukset
D kuppi.
Mitä mieltä olette??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu