unettomat yöt

Olen seurustellut nykyisen mieheni kanssa puoli vuotta ja edellisestä suhteesta oli kulunut jo kolme vuotta. Itse olen todella herkkä uninen tapaus mutta mieheni pystyy nukkumaan vaikka junaradan vieressä. Noh, nukumme minä, mies ja pieni koirani samassa huoneessa. Viime yönä olin heittää ne molemmat pihalle. Kyllä sen nyt kestää jos pieni koira kääntyilee, kuorsaa ja jahtaa jänistä keskellä yötä mutta kun iso, täysikasvuinen mies alkaa pyöriä kuin poranterä sängyssä niin siinä meinas hyvä meiniki loppua. Sitten kun sitä tökkii niin se ei muuta kun kääntä kylkeä ja alkaa narskuttamaan hampaitaan. Koiran voi kantaa pihalle jos niikseen on. Jäävuoren huippu oli se kun mies alkoi unissaan nauramaan. Ei mitään pientä hih hih vaan kunnon naurun remmakkaa ja sen perään toisteli exänsä nimeä. Sitten minä tyttö sain tarpeekseni ja kiersin miehen ja seinän väliin ja potkasin sen alas sängystä. kYllä se mietti aamulla että missä vaiheessa hän lattialle oli pudonnut. Totesin kylmästi vaan että varmaan samalla kun piti umpi hauskaa exsänsä kanssa, kutsuin koiran viereeni ja käänsin kylkeä.

Normaalisti en tekisi tästä numeroa mutta nyt on ollut kaiken asteisia paineita ja muuta murhetta että ei meinaa kärsivällisyys riittää kaikille.

Saanhan käyttää oikeuttani naisena ja pyytää miestä nukkumaan kotonaan pari yötä?? Saisin itsekkin nukuttua.

5

629

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ja kysy

      mitä kivaa teki unissaan exänsä kanssa

    • :0)

      Alkoi ihan kamalasti naurattaa tuo teidän yöllinen sirkuksenne. Varsinkin tuo lattialle potkaisu. Ihan asiasta potkaisit.

      Kuorsaaminen ja heittelehtiminen on jo niin iso hankaluus, että se kannattaa ottaa vakavasti puheeksi. Sitten lähetät kaverin kotiinsa nukkumaan, ja ennen mitään yhteen muuttamisia katsot, että hommaatte kahden makuuhuoneen kodin.

      Ja kuten edellinen vastaaja jo sanoi, kysy, mitä lystiä siinä unessa oikein pidettiin, kun ihan hohottaa piti taju kankaalla.

      • dayum

        että oli pissillä ex:n haudalla.


    • repesin.

      Hauskasti kirjotettu juttu.

      Joo, pyydä vaan :)

    • Kiitos kaikille osaa ottaneille. Kävin tänään ostamassa isomman sängys ja miehelle lepositeet, extra vahvaa nylonia. =)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      93
      2168
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      45
      2122
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      50
      1855
    4. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      75
      1370
    5. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      86
      1271
    6. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1151
    7. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      31
      1100
    8. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      57
      1043
    9. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      68
      959
    10. Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?

      Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.
      Luterilaisuus
      285
      910
    Aihe