Nähtiin

aikaa. Mitähän tässä pitäisi tehdä, kipunointia on edelleen ja vieläpä molempiin suuntiin. Ja muut taitavat nähdä tämän vielä selvemmin..
5870
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kuin julkistaa salasuhde päivän valoon, eikö niin?

Äänestä

enpä usko ollenkaan...

Äänestä

Nähtiin, mutta ei juteltu? Siis keskenämme ainakaan?

Jos ei näin, ni unohda :)

Äänestä
  • No ei varsinaisesti keskenämme juteltu, en tahtonut taaskaan saada silmiäni sinusta irti..

    Äänestä

  • kipunoi kirjoitti:

    No ei varsinaisesti keskenämme juteltu, en tahtonut taaskaan saada silmiäni sinusta irti..

    ja mä en pystyny vilkaseekaan sua? ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


taas pitkästä kirjoitti:

aikaa. Mitähän tässä pitäisi tehdä, kipunointia on edelleen ja vieläpä molempiin suuntiin. Ja muut taitavat nähdä tämän vielä selvemmin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu