Onko sellaista heraproteiinijauhetta olemassa jossa on jotakin maustetta, esim. mansikkaa, banaania. Jos on niin minkä merkkistä? Tai sitten löytyiskö tablettina?
Vai mitä nämä proteiinipatukat on? Onko ne siis samaa juttua ton heraproteiinijauheen kanssa? Sama vaikutus?
Tällä hetkellä on tota American Pro Whey:tä ja se on aivan jumalattoman pahan makusta, mutta olen kuitenkin ottanut sitä. Haluaisin jotakin paremman makuista.
Heraproteiinijauhe
7
1301
Vastaukset
- sgdhg
laita kaakaojauhoa sekaan -.- ja mitä vitun tabletteja? Ja osta vaikka ufs heraa, ihan hyvän makusta
- fssssssss
Eli googleta!! Lähes joka valmistajalta löytyy nykyään maustettuja proteiinilaatuja. Makuja löytyy mansikasta sukkahikeen ja kaikki siltä väliltä. Yleensä mitä paremman makuinen sen surkeampi sisältö...
- täältä
tsekkaa:
http://www.manninen.info- ei kiitos
Kohtalaista, mutta Uffelta näyttäisi löytyvän parhaimmat herat.
Ostin maustamatonta UFS Wheytä perusproteiiniksi ja Whey2:sta sitten palkkarikäyttöön.
- Body4life
Ei kannattais mömmöihin sekaantua kun ihan naturaalina voi treenata ja kehittyä hyvin. Eli jauhojen sijaan vaan hyvää ruokaa naamaan niin on hyvä omatunto ja kaikki saavutukset on taatusti omia eikä huijaten saatuja.
- Eaaee1
Heraproteiini sun muut ei öö mitää "mömmöjä" ne on lisäravinteita ...
- suklaa
Ostappa netistä No Brand Whey -heraproteiinia. Suklaan on hel...in hyvää. Mansikkaa en ole maistanut. Hinta tällä on kohdallaan, mutta saa vain 4 kg:n säkeissä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1943899Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512772Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per771350Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181266Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101179Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2020971- 46954
- 48881
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt217863Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä107676