Voiko lesboa panna?
Kyllä vai ei
Turo.
19416
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Kyl mä uskon, et suurin osa lesboista on joskus munaakin saanut. Ainakin nuorempana, josseivät vielä olleet varmoja suuntautumisistaan.
mut kärsiiks siitä mies jotenkin? Tartuuko homoseksuuaalisuus?
ja kokeile.
ja suoleen varmuuden vuoks, jos se tuntuis lesbolta jotenkin kotosammalta
kiits vinkistä
Taitaisi tosin ylensä tarkoittaa, että lesbo myy seksipalveluita tai sitten raiskausta. Muutenhan se ei olisi lesbo vaan bi.
lesbokin hyrisee, jos ehtaa munaa saa.
Vai hyrisisitkö sinä jos joku homppeli ottaisi poskeen?
Toi oli hyvä kysymys :D
B-poskisolistia ei mikään voita.
on aina vaivansa väärti.
sen sit paremmin ku naiset, vai?
aika veijari lirputtamaan klittaa..samalla saatan äänittää naisen huudot ja huokaukset cd:lle..noinniinku työnäytteeksi.
Sori et mä' puhun tälläisiä. Sä taisit jo kastua läpimäräksi?
että joudun tuottamaan sulle nyt pettymyksen, mut täytyy sanoa, et en kyllä kostunut. Sori siitä.
Mä olen tuntenut monta seksuaalisesti kylmää mimmiä noinniinku frendinä:-)
olen seksuaalisesti erittäin lämmin, ehkä joskus kuumakin, mutta en syty ihan tollasista puheista kuitenkaan. Tuliko yllätyksenä? :)
Voisiko syy olla siinä, et ne naiset on halunneet susta vaan frendejä, jos et oo puhunut rakkaudesta mitään kun oot vaan äänitellyt niitä cd:itäs...:D
Käyppä kyselemässä liisankadulta musta...et kyllä kuul kuin kovaa kehumista mun kovasta kangesta...
Mut osaan mä puhua muustakin kuin heittää läppää seksistä-
Mä aion liittyä natoon. Mitäs siitä muru sanot?
Kerro?
B-rapun poika, jos et pidä suuta soukemmalla, tulee tornadoturo ja tunkee sut omaan tuhkaluukkuusi
Tapahtui tänä kesänä eräällä terassilla. Luulin ensin että hän olisi ollut hetero, totuus paljastui vasta illan mittaan. Tosin ehkäpä hän olikin bi? Mietin tosiaan, että olisin antanut.
Ainakin hymyt ja eleet olivat kuin miehistä(kin) tykkäävällä naisella. Oli kiva jutella iskumahdollisuuden kusemisesta huolimatta.