Meillä on uusi saksalainen au pair ja hän kaipaa seuraa vapaa-ajan viettoon. Löytyisikö Oulun alueelta muita au paireja tai mielellään myös suomalaisia kavereita hänelle? Hän on iloinen ja mukava tyttö, joten hänen kanssaan on helppo tulla toimeen.
au pairille kavereita Oulusta
tarvittais
5595
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Moi,
olin itse viime vuoden au pairina Irlannissa ja aloitan nyt Oulussa opiskelut, joten jos au pairinne vielä kaipaa kavereita niin minuun voi ottaa yhteyttä [email protected]
Hei!
Itse olin kesän au pairina Englannissa ja palasin viikko sitten takaisin Ouluun. Jos au pairinne kaipaa seuraa, ota mieluusti yhteyttä!
[email protected]
Kiitos. Annoin hänelle sähköpostiosoitteeene. Saatte varmaankin viestiä pikapuolin.
mulle saa kans panna sähkäriä jos seura kiinnostaa. kansainvälistä seuraa oonki kaipaillu!
Hei, olen kohta 30 v nainen ja asun oulun lähellä ja olis kiva harjoitella saksan puhumista, jota olen opiskellut yliopistossa. Meiliä voi laittaa [email protected] jos hän haluaa tutustua. Tunnen myös uuden au pairin hämeenlinnasta, hän on sveitsiläinen ja etsii ystävää vasta suomeen tulleesta au pairista!! Olisi kivaa jos nämä kaksi voisivat tutustua toisiinsa.