Katu-uskottava

millaiseksi miellät hänet ???
5253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

hiljainen,harras ja hyvätapainen.

Äänestä

Sillä on vaikutusvaltaa ja asennetta.
Se onkin sit asia erikseen, onko se aina kaikissa tilanteissa hyve. Ei se nyt kovin huonokaan oo useimpien naisten keskuudessa ainakaan.

Äänestä

tyämiäs eikä ajele millään setämiesvolvoilla

Äänestä

No sellaiseksi miellän, ettei sellainen mielestäni ole ainakaan mikään turha hiiri, joka silmittömästi aukoo päätään internetissä, käyttäen liiaksi teinimäisen noloa kieltä.:) "Katu-uskottavuus" on myös mielestäni positiivinen määre ainoastaan tiettyyn rajaan asti.

Äänestä

olonsa kotoisaksi kadulla kuin kadulla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


mies, ooh kirjoitti:

millaiseksi miellät hänet ???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu