Hävisin mieheni bodarille.

12 aviolittovuoden jälkeen mieheni aloitta bodauksen ja puolen vuoden jälkeen hän ilmoitti, että on rakastunut 120kg finniselkään. Erityisesti häntä kiehtoo hänen silmäkuopista pullistuneet silmät.

Et jos täällä vielä on natupoikia, ni nyt olis pillu kiihkeenä tarjolla.
1197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

MINKÄ IKÄNE OOT, ITE OON 11 VUOTIAS NATU BODARI.
AAH OOT IHANA VARMAAN!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taina Ylikoski kirjoitti:

12 aviolittovuoden jälkeen mieheni aloitta bodauksen ja puolen vuoden jälkeen hän ilmoitti, että on rakastunut 120kg finniselkään. Erityisesti häntä kiehtoo hänen silmäkuopista pullistuneet silmät.

Et jos täällä vielä on natupoikia, ni nyt olis pillu kiihkeenä tarjolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu