Tässä Kauneimmat

6846
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Muut menettelee vaikken kauheasti perusta julkuista mutta tuo Norkys oli aikas pullean näköinen ja kaikenlisäksi kuvat, varsinkin naama ovat todella muokattuja.

Äänestä
  • mistä helevetin kohasta se oli pullean näkönen?!

    Äänestä

  • jaaa1111 kirjoitti:

    mistä helevetin kohasta se oli pullean näkönen?!

    Näkeehän sen että käsivarret on aika paksut ja reisi hieman mukhurainen kun taittaa, vatsahaan ei mikää suora.

    Ota kuitenkin huomioon että kun sanoin pullukka en tarkoittanut mitenkään lihavaa. Ehkä nuo ovat sitten jonkun mielestä naisen muodot, itse vaan pidän hoikemmista. Hyvä niin, että jokainen vartalotyyppi saa kannatusta. Ja onhan hänellä tuota rintavarustustakin sen verran että ei oikein olisi mahdollista ollakkaan hoikemmissa mitoissa.

    Äänestä

  • Ton tekstin täytyy olla anorektisen naisen kirjoittama.

    Norkys ei ole pullean näköinen, vaikka katsoisit kuvia 24h suurennuslasin läpi.

    Sulla on päässä vikaa!

    Äänestä

Ihan nättejä, mutta ei ehkä minun ihanteitani kuitenkaan. Cruz on kyllä todella nätti, mutta tuo toinen kuva ei ollut hänelle edullinen. Elokuvissa todella söpö ilmestys.

Äänestä

Hieman eksoottisia tosin, sillä pidän enemmän ehkä sellaisesta "Eloveena" lookista. En tarkoita, että pitäisi olla vaaleat hiukset ja siniset silmät, mutta sellainen perus suomalainen/pohjoismaalainen look (ehkä vaalea iho, kevyt tai huomaamaton meikkaus, kasvon piirteet, jne.).

Kyllä varmaan olet joidenkin mielestä jopa kauniimpi kuin kyseiset naiset... Mielipide kysymyksiähän asiat vain ovat...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naisen mielipide kirjoitti:

Penelope Cruz

http://www.angelinajoliewatch.com/wp-content/uploads/2007/04/penelope-cruz-9.JPG

http://bridalbird.files.wordpress.com/2008/02/penelope_cruz.jpg

Norkys Batista

http://www.wallpaper.cz/primo/old_ir/norkys_batista_villaroel--400x300.jpg

http://st.blog.cz/l/liala.blog.cz/obrazky/64720.jpg

Janice Dickinson (Nuorena)

http://hautelikefire.files.wordpress.com/2007/12/jdickinson1.jpg

http://www.mary-kateandashley.com/upload_images/cms/janicedickinson.jpg

Jessica Simpson

http://www.poster.net/simpson-jessica/simpson-jessica-photo-jessica-simpson-6227372.jpg

http://weblogs.newsday.com/sports/watchdog/blog/Jessica_Simpson_-_AMAs_111404_-_lg.6648667.jpg

Olis kiva olla itsekin lähellekkään noin kaunis.. :D Mitä mieltä olette miehet näistä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu