mitä olette tykänneet?
Dermosil tuotteet
mm.
4805
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Itselläni on kropassa kuiva iho ja Dermosilin kosteusvoiteet suurissa pumppupulloissa ovat ovat ihanan helppokäyttöisiä. Kasvoissa on rasvainen iho ja siihenkin olen löytänyt loistavat uudistavat ja mattapintaiset yö- ja päivävoiteet! Miehelläni on vaativa ja ongelmallinen iho päästä varpaisiin ja hän käyttää tuoksuttomia shampoota ja kosteusvoidetta. Extra-voide on erinnomainen kuiviin kantapäihin!! Suihkusaippuat ja esim. pähkinä käsivoide ovat tuoksultaan herkullisia, jos tuoksuista pitää. Suosittelen kokeilemaan.
Hui hirvistys
Ei ainakaan paranna ihoa, eihän tuon vaseliinin läpi iho pysty hengittämään.
Kokeilin joskus ja jouduin laittamaan tuotetta lisää päivän aikana, kun alkoi kasvot ja kroppa kiristää!!!
Vaseelini pohjaisiin tuotteisiin on tarkoituskin jäädä koukkuun.
(dermosililla onkin tarkoitus suuri voitto ja halvat hinnat.)
Lopun voiteen käytin käsissä ennen pihahommiin ryhtymistä, kun oli tarkoitus saada suojaa käsiin, ettei multa imeydy.
- muutaman kerran kokeilut riittää -
Itselläni on kokemusta devoted sarjan meikkivoiteesta milk & coffee. Se on todella hyvä herkälle allergiselle iholleni. Peittää hyvin ja iho on luonnollisen näköinen. Suosittelen!
tykkään tosi paljon dermosilin ihontoitovoide E:stä. se ei jätä ihoa tahmaisen tuntuseksi kuten jotkut rasvat.. saman sarjan suihkuvoide on kanssa hyvä.