winmx;latausnopeus

onko winmx:llä lataaminen tosiaan niin hidasta kuin minulla? biisien lataaminen kestää _todella_kauan ja lataus pätkii ja tiedostot tallentuvat koneelle osittaisina (incomplete) mikä neuvoksi?
4982
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

no siihen _incomplete ongelmaan auttaa se että odotat että biisiti latautuvat kokonaan valmiiksi...

Äänestä

Hanki eMule Plus v1d.

Äänestä

Vähän riippuu kuinka nopea yhteys sulla ja sillä toisella osapuolella on.

Äänestä
  • kyllä se on todellakin hidas moneen muuhun imuutus softaa varrattuna taitaa olla kaikkein hidas

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lilli kirjoitti:

onko winmx:llä lataaminen tosiaan niin hidasta kuin minulla? biisien lataaminen kestää _todella_kauan ja lataus pätkii ja tiedostot tallentuvat koneelle osittaisina (incomplete) mikä neuvoksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu