IHANNEMIES:::

osaa ottaa kanssaihmiset,etenkin NAISET huomioon!osaa avata herrasmiehenä oven naiselle.Herrasmiehen käytös,huumorintajuinen,vastuullinen,työssäkäyvä!
Osaa pukeutua!On siisti ja huolehtii hygieniasta.
Kohtelias yhdennaisenmies!!!osaa laittaa ruokaa,osallistuu kotitöihin!Romanttinen ja keskustelutaitoinen!!!....
7838
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ihminen on jotain paljon, paljon rosoisempaa.

Äänestä
  • Minä esim. vastaan 100% tuota henkilöä, enkä varmaankaan ole ainoa tässä maassa!!

    Äänestä

Eräs naisystävä oli kerran ihastunut juuri tuollaiseen lipevään pintakiiltomieheen. Oli kuulemma vuoden selibaatissakin ja haaveili vain ko. miehestä, kunnes lopulta pääsi hänen kanssaan sänkyyn. Yhdyntä kesti 2 minuuttia, jonka jälkeen mies käänsi kylkeään ja nukahti.
Naisystävälle tuli sellainen olo, että mitä h****ttiä?!? eikä sen jälkeen ole ko. miestä halunnut enää tavata.

Äänestä
  • sanottuna,jos seksi on tärkeämpää kuin muut parisuhteen osa-alueet...

    Äänestä

  • suoraan kirjoitti:

    sanottuna,jos seksi on tärkeämpää kuin muut parisuhteen osa-alueet...

    Tuollaisille miehille sopii paremmin haluttomat pihtarinaiset, joiden mielestä seksi ei ole kovinkaan tärkeää (jotenkin sairaat ja estyneet tapaukset siis). Terveen ja erittäin halukkaan naisen tietenkään ei pidä ottaa tuollaista miestä.

    Äänestä

Tiedän olevani hyvin onnekas, sillä minulla on tuota kuvausta vastaava mies. Ja toisin kuin allaolevat väittävät, on hyvin kaukana piiltoliitokiitäjästä, vaan aidosta lämminsydäminen, hellä ja rehellinen suomalainen mies.

Äänestä
  • Niin eiks ne kaikki ole alkuun aina "täydellisiä" kunnes tapahtuu x asia jonka jälkeen kaikki miehet on taas täysiä kusipäitä, pettäjiä, sitoutumiskyvyttömiä plaplaplapla..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


näin se on...!!! kirjoitti:

osaa ottaa kanssaihmiset,etenkin NAISET huomioon!osaa avata herrasmiehenä oven naiselle.Herrasmiehen käytös,huumorintajuinen,vastuullinen,työssäkäyvä!
Osaa pukeutua!On siisti ja huolehtii hygieniasta.
Kohtelias yhdennaisenmies!!!osaa laittaa ruokaa,osallistuu kotitöihin!Romanttinen ja keskustelutaitoinen!!!....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu