Huolestuttaa

Olen lueskellut näitä juttuja täällä..

Työttömän ahdinko täytyy olla jutuista päätellen aika huonossa jamassa kun väliin tulee jotain paranoideja tänne..

Työttömyysasiat pitäs saa da kondikseen.. tiedän että kun on ollut 10 vuotta työttömänä niin kyllä tulee juttua ja vituttaa..
2169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sun kannattaa hakeutua terveyskeskukseen ja psykiatriseen hoitoon, jos sua liikaa huolestuttaa.

Äänestä
  • ai miten niin? kun koko juttu on tennäistä paskaa.. ei mua kiinosta teidän ahdinko mua kiinostaa omani kun sellainen tilenne tulee jos tulee.,,

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hkghkhk kirjoitti:

Olen lueskellut näitä juttuja täällä..

Työttömän ahdinko täytyy olla jutuista päätellen aika huonossa jamassa kun väliin tulee jotain paranoideja tänne..

Työttömyysasiat pitäs saa da kondikseen.. tiedän että kun on ollut 10 vuotta työttömänä niin kyllä tulee juttua ja vituttaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu