Elippäs... Mulla kun on semmonen onkelma, että hiusraja on noussut..KOHTUU PALJON ja päälaeltakin alkaa sisärengas paistaa.. Olen kokeillut kaljua,SIIS ihan sheivannut partahöylällä ja siisti kalju onkin ollut ihan kohtuu siedettävä. MUtta jo 2päivän sisällä kasvaa sellainen sänki/hinnu hiuksia ja se näyttää kamalalta!!
En millään jaksa/kerkeä aina ajelemaan koko päätäni ja olenkin miettinyt Epilaattoria! Eikös se vedäkkin karvat karvatupesta asti??? Olisi siis vähän pidempi vaikutus kuin partahöylällä..
Auttaisikohan?? Alan olemaan epätoivoinen..
apuva!!
srfaju
1
187
Vastaukset
mee ajeleen päätäs epilaattorilla tai voithan tehdä jos sulla on masokistisia taipumuksia. Mut en suosittele helvetin tuskia kenellekään, tekee kipeätä ajella säärensä sillä saatikka sit päänsä. Ajele vaan säännöllisesti hiustenleikkuukoneella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke301906- 1071540
- 771421
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?671066- 61912
- 47906
- 64863
Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t27840- 129813
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂62807