Elippäs... Mulla kun on semmonen onkelma, että hiusraja on noussut..KOHTUU PALJON ja päälaeltakin alkaa sisärengas paistaa.. Olen kokeillut kaljua,SIIS ihan sheivannut partahöylällä ja siisti kalju onkin ollut ihan kohtuu siedettävä. MUtta jo 2päivän sisällä kasvaa sellainen sänki/hinnu hiuksia ja se näyttää kamalalta!!
En millään jaksa/kerkeä aina ajelemaan koko päätäni ja olenkin miettinyt Epilaattoria! Eikös se vedäkkin karvat karvatupesta asti??? Olisi siis vähän pidempi vaikutus kuin partahöylällä..
Auttaisikohan?? Alan olemaan epätoivoinen..
apuva!!
srfaju
1
192
Vastaukset
mee ajeleen päätäs epilaattorilla tai voithan tehdä jos sulla on masokistisia taipumuksia. Mut en suosittele helvetin tuskia kenellekään, tekee kipeätä ajella säärensä sillä saatikka sit päänsä. Ajele vaan säännöllisesti hiustenleikkuukoneella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663402Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh463212Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1272820- 452574
- 311963
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271860- 481646
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä871525- 391340
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k391291