kajaanista pohjoiseen

Voisiko joku ystävällisesti kertoa kuinka menevät sanat anna erikssonin biisissä kajaanista pohjoiseen?
51160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

...siihen, että haluat jonkun kirjoittavan sanat tänne. Ei tule tapahtumaan, se on laitonta. Sen sijaan jos kysyisit, että voisiko joku kertoa mistä löydät sanat kappaleeseen, et pyytäisi samalla rikkomaan lakia.

Äänestä
  • vanhaan harrastettiin jopa semmoista että kuunneltiin sitä laulua ja kirjoitettiin samalla
    sanat ylös...

    Äänestä

kajaanista ouluun ja sieltä kuusamon kautta rovaniemelle ja sieltä tornioon! .D :D

Äänestä

niin po. teksti on mikko perkoilan ja silä siisti

Äänestä
  • Teksti on Annan itsensä kirjoittama!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


thou kirjoitti:

Voisiko joku ystävällisesti kertoa kuinka menevät sanat anna erikssonin biisissä kajaanista pohjoiseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu