nivusten imusolmukkeet

Tuntuuko teillä nivusten imusolmukkeet?
Olen 16v poika, paino: 61kg, pituus: 178cm
1319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Oon 16v tyttö ja mulla ainaki tuntuu sellasii pitkii rivei herneentuntusii jotka muljuu. Eiköhän oo ihan normaalia ainaki jos on suht hoikka niinku sä oot, ite oon n160 ja 48 eli en ihan laiha mut kuitenki. älä huoli turhaan :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hmmmm kirjoitti:

Tuntuuko teillä nivusten imusolmukkeet?
Olen 16v poika, paino: 61kg, pituus: 178cm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu