Mistä sinkku löytää fiksuja sinkkunaisia? Olen itse akateemisesti koulutettu sinkku, ja en ole vielä keksinyt paikkaa, jossa fiksut sinkkunaiset oleskelevat ja jossa heidän kanssaan voisi tutustua. Opinahjoissa tämä ei tunnu onnistuvan, vaan kaikki ovat kiinni korkealentoisemmissa ajatuksissa.
Siis, missä fiksut sinkkunaiset viihtyvät?
Siis, missä fiksut sinkkunaiset viihtyvät?
Vastaukset 6
Vanhimmat
...jäätelöä, ja katsomassa, kun känniläiset ampuu toisiaan raketeilla..
Miksei telkkarist ees tuu enään mitään?
Ei V! BB tulee.. :PP
Kannattaa kokeil, baareja illal
ja kaupunkii päivällä. :)
fiksuja naisia joten tuo baari kannattaa jättää pois
..Eli sun mielestä ketään baarissa oleva nainen ei ole fiksu? Taidat sitten olla hyypiö.
Miksi olisi? Baarissa ollaan 99% koska siellä tarjoillaan viinaa ja siellä on ihmisiä jotka juovat viinaa. Kenen fiksun ihmisen intressi on sekaantua ihmisiin joiden suurin huvitus on vähentää tietoisuutensa tasoa kohti eläimellisyyttä?
Vaikka et itse joisi olet jokatapauksessa paikassa jossa suurin osa muista juo, jolloin aliarvioit itseäsi seuran laadun suhteen. Minun näkökulmastani alkoholinkäyttöliitännäinen kulttuuri on pitkälti vammais-vertaisryhmän toimintaa.
Mieti tätä tekoripsiesi takana.
Kuka käski juoda baarissa, on osa selviäkkin jne. Ja osa haluaa tanssia siellä.
Mutta olet ilmeisesti rajoittunut päästäsi etkä pysty tanssimaan. :P
kavereidensa kanssa kahviloissa, syömässä, elokuvissa ja shoppailemassa. Monilla on myös harrastuksia, jotka vievät vapaa-aikaa.