haistakaa paska! senkin mulkut, mut hakkas yks roinari, vähä se oli hakata mut hengiltä, mut onneks kerkesin karkuun sitä ja juoksin henkeni edestä, onneks se oli niin köntys ettei se sais vauvaakaan kiinni. Soitanko poliiseille, mua on pahoinpidelty nyt pahasti, veri vuotaa päästä. Mitä teen?
HAISTAKAA ROINARIT PASKA
Nainen....
9362
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Soita vaan poliiseille, ja ilmoita miehen tuntomerkit niin se paskiainen saadaan kiinni.
Missä tuo kyseinen mies asuu, onko se kaverisi vai joku ihan tuntematon sinulle?
Roinaajat on minunkin mielestäni yhteiskunnassa haittana, ei muuta tee kuin käyvät punttisalilla ja juovat olutta baareissa, sitten elelevät yhteiskunnan rahoilla mitään työtä tekemättä.
Kyllä se on paras pysyä kaukana tuollaisista huume-roina diivareista, käyttävät tietenkin muitakin aineita kuin pelkästään roinaa. En yhtään ihmettele miksi ROINAAJIA pidetään yhteiskunnan Haittana. Mulla on yksi tuttu Poliisi, niin hänhän on kertonut minulle miten paljon hän saa ottaa kiinni juuri näitä niin sanottuja, Roina-Huume diivareita, ja kuulemma ovat kovia pistämään vastaankin, Sen täälläkin huomaa kun olen lukenut tätä suomi24:jää, niin täällä väittelee roinarit naturaaleille, kuinka hyvä olo tulee kun roinaa, kuinka kaikki rakastaa heitä, kuinka elämä muuttuu kun aloittaa roinauksien, siis tuohon tyyliin.
Mitä täällä minusta puhutaan, tunnustan että hakkasin sinut verille, mutta olet niin paskiainen että se oli sulle oikein.
Heh. Nimimerkin feikkaajan IP meneekin nyt sitten poliisin haaviin tuon tunnustuksen myötä. Ei älyllä loista nämä natufanaatikot.
Ne ovat varmaan tosi kiinnostuneita nimimerkkisi feikkauksesta.
hahahahhahahahahhahahahahahhahahahhaha
Sori, minulla vähän on jakautunut persoona... kirjoittelen toisistaan poikkeavia mielipiteitä ja masturboin keskiyöllä talomme (AA-yhdistys) katolla.
Tätä tämä roinan, amfetamiinin ja viinan sekakäyttö teettää... muistakaa tupakoida!
Nyt puhut asiaa Decamies! Voisitko kertoa mitä haittavaikutuksia olet joutunut kokemaan noiten aineiten takia, Ja miksi ylipäätänsä aloitit koko aineiten käytön, pitikö sinun päteä ja olla salin isoin mies? vielä yksi kysymys: oletko saanut pillua koskaan?
No haittavaikutuksia on monia, mutta päällimmäisenä muutama: ei seiso enään; ihmiset, etenkin naiset katsovat kieroon; kukaan ei pidä minusta eikä minulla ole ystäviä paria haisevaa salikaveria lukuunottamatta...
Aloitin salillakäynnin ja etenkin roinaamisen melko samoilla syillä kun useimmat kehonrakentajat. Eli minulla oli (ja on edelleen) huono itsetunto... tytöt eivät voineet sietää, olin luokan/ryhmän lyhin ja heikoin, jota kaikki tönivät, kiusasivat ja jolle kaikki nauroivat; pieni pippeli. Sitten päätin että aloitan salillakäynnin. Pian eräs isompi jannu valisti hiukan roinan iloista, ja kertoi kuinka miehet kunnoittavat ja naiset palvovat vartaloani sen jälkeen kun olen paisunut steroidejen avulla adonikseksi - näin ei käynyt ja elän vieläkin poikuus tallella muiden pilkatessa.
Pituus 163cm ja paino 123kg - tulokset puhuu puolestaan. Mitäpä sitä murehtimaan, en olisi pillua saanut muutenkaan. Eli ei - en ole päässyt kun hipaisemaan kauan sitten kerran, eräänä perjantai-iltana perhetutun pyllyä... sen poikakaveri sitten antoi minulle jälkeenpäin turpaan.
Älkää ihmetelkö jos joku feikkaa nickiäni. Näitä hulluja liikkuu minun ohella.
ei pysty piip.