profiilista fiftysex tai fiftysexi. Samalla tyypillä kaksi profiilia. Onko kyseessä häntäheikki?
tietääkö
joku
51187
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
viestiteltiin ja vaihdettiin numeroita. Sitten tavattiin ja vietettiin ihanan romanttinen viikoloppu hotellissa. Oli tosi herrasmies ja hyväkuntoinen kaveri.
Hyvä mieli jäi siitä viikonlopusta. En tiedä onko sitten joku häntämies mutta meillä oli kyllä kivaa.
Oliko hän 51-vuotias, tumma hiukset? Eronnut profiilin mukaan. Nyt väittää asuvansa Keravalla. Kahden pojan isä? Täsmääkö? En ole vielä tavannut ja harkitsen kannattaako edes tavat.
mutta en muista oliko hänellä lapsia. Etelä-Suomesta oli kyllä kuten minäkin.
Fiftysexy(i) tummatukkainen 51v kahden pojan iskä K:valtA ON OK! Olen tavannut ja kun valitettavasti sattui väärään aikaan, ja ei sit kuiteskaa. On kunnon kaveri ja haluaa kunnon ihmissuhteen. Kivakin ja huumoria löytyy.
Joo tämä K:valla asuva ei ole ollenkaan sen tyyppinen, että hotelliin veisi... ei! On normaali kunnon kaveri ja aikoiset pojat.