Naapurin "länkisääri"

Mitä mieltä olette?
Mies ei myi minulle taloa ellen suostu pe 16:00-su 24:00 väliseen tapaamisoikeus aikaan.
Mies hakee yksinhuoltajuutta jos muutan lasten kanssa toiselle paikkakunnalle, koska hänellä on suhde naapurin "länkisääreen".
41049
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sinä olet äiti. Ei ota äidiltä pois ilman hyvää syytä. Pidä kiinni lapse/istasi

Äänestä
  • ois hyvä tietää muittenkii näkökulmat. Ne saatto tulla jo tuolla aemmin mutta. Itte oon seurannu kaveri pariskunnan eroa, ja kuullut molempien faktoja...

    Äänestä

arvostelu !

Äänestä

OIKEIN...he heeeeee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Euroton kirjoitti:

Mitä mieltä olette?
Mies ei myi minulle taloa ellen suostu pe 16:00-su 24:00 väliseen tapaamisoikeus aikaan.
Mies hakee yksinhuoltajuutta jos muutan lasten kanssa toiselle paikkakunnalle, koska hänellä on suhde naapurin "länkisääreen".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu