Papu vs. Papu

Ei toi duplikaatti oo sen hassumpi kuin originaalikaan vai mitä?

Vois itse asiassa piristää palstaa kummasti, jos nippu vakkareita pakkais kimpsunsa ja iänikuiset gallup-sun muut jorinansa. Joo niin piristäiskin.
3119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kunpa mekin häivyttäis täältä, pääsis muut leikkimään.

Äänestä

imho

Äänestä

Mut niin se maailma kehittyy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Roe vs. Wade kirjoitti:

Ei toi duplikaatti oo sen hassumpi kuin originaalikaan vai mitä?

Vois itse asiassa piristää palstaa kummasti, jos nippu vakkareita pakkais kimpsunsa ja iänikuiset gallup-sun muut jorinansa. Joo niin piristäiskin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu