Ketä kaipaat?

Ei siis oikeista ihmisistä vaan nykyisistä palstalaisista tai palstalla joskus kirjoittaneista.
11382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

ja mene vastaamaan tuohon turhaan gallupiin :)

Äänestä

mitään muuta tekemistä ku tonkia palstalaisten ajatusmaailmaa. Kuka on keneki kaa ja kuka inhoo ketäki. Kellä on eniten stalkkereita. Ihan ku pitäs väen väkeen yrittää oppia tuntemaan ja tietämään palsta historia.

Siellä on toista miljoonaa viestiä varmasti. Eiku lukemaan ja tutkimaan, jos se noin kovin kiinnostaa.

Äänestä
  • muut turinatiimiläiset :(

    Äänestä

  • kiinnosta kirjoitti:

    muut turinatiimiläiset :(

    Jos mie haluun tietää ketä ne kaipaa niin meen lukemaan kirjotuksia viimeseltä kolmelta vuodelta ja tongin sen sieltä. Enkä suinkaan viiti viritellä mitään alotusta siitä.

    Äänestä

  • old_profile_1967 kirjoitti:

    Jos mie haluun tietää ketä ne kaipaa niin meen lukemaan kirjotuksia viimeseltä kolmelta vuodelta ja tongin sen sieltä. Enkä suinkaan viiti viritellä mitään alotusta siitä.

    poistanu viestinsä kuten mettis ja timantti?

    Äänestä

  • ne on kirjoitti:

    poistanu viestinsä kuten mettis ja timantti?

    ei ole mitään merkitystä.

    Äänestä

  • old_profile_1967 kirjoitti:

    ei ole mitään merkitystä.

    haluan tietää heistä KAIKEN

    Äänestä

on viilisniilis?

Äänestä

mettis.

Äänestä

Emmaa vaan. Ei tuu muita mieleen.

Äänestä

hunaja71 enää tänne kirjoittele. Sillä oli välillä hauskoja juttuja :D En kuiteskaa ikävöi ketään palstalaista tai kaipaa. Mut ilahduin aina hänen jutuistaan.

Paitsi että.
Emmaa olen sit ikävöiny jo pitkään. Miksiköhän se ei enää käy palstalla?
Saatana on kans harventanu käyntejään, tai sit vaan satutaan aina eriaikaan.

Onneks täällä vielä on papu, la.ra ja vänkyrä ;D

Ite käyn päivittäin palstalla ja olen välillä ilkee puska ja välillä kiltti puska, vähän päivästä riippuen. Enkä ikinä aio rekkautua.

Sukupuoleltani olen mies, mut esiinnyn joskus naisena kun se on niin hauskaa ja mullahan sitä aikaa riittää kun olen päätteen äärellä päivät pitkät.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Juuri nyt. kirjoitti:

Ei siis oikeista ihmisistä vaan nykyisistä palstalaisista tai palstalla joskus kirjoittaneista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu