En päässy/pääse vastaamaan, kun toi on tossa.
Soititko just pari minuuttia sitten mun varakännyyn?
äijä 42vee
71044
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mikä toi? ai kännykkävahti vieres? heitä se pihtari akkas pihalle ni pystyt vastaamaan kännykkääs. mitä helvettiä sinäkin roikut huonossa seksiköyhässä liitossas? ja samalla nussit toista naista???!!
paras pano, mut ku se ei rakasta mua.
Kai mä sen saan sentäään kostaa?
Mikä vttu sä oot mua neuvomaan`?
Totta kai saan neuvoo tollasta luuseria joka nussii kahta naista! Yritä nyt päättää kumman oikeesti haluat ja keskity yhteen naiseen kerrallaan! Vituttaa tollaset munattomat äijät jotka ei osaa päättää mitä ja ketä haluu nussia! Itse en tikullakaan koskis tollaseen pettävään äijään!!
Kyllä kolmaskin on katsottuna,
sitä vaan pääsee harvemmin höyläämään.
Kakkonen on helppo nakki ja helposti
saatavilla päiväsaikaan.
Kosta vaan, jos haluat. Mutta miksi kostat viattomille? Katso edes sellaisia naisia, jotka ansaitsevat koston. Kaikki eivät sitä ansaitse.
No onhan se kiva laittaa paha olo kiertoon. Mutta onko se helpottanut omaa pahaa oloasi?
Miksi sitten roikut varatussa miehessä,
eiks se jo paljon sano, kun sanon että älä vaan soita SIIHEN mun kännykkään varsinkaan iltaisin?
Sorry vaan, en roiku varatussa, vaan vapaassa miehessä.
Jossain vaiheessa roikuin hieman varatussa, taisin olla se kolmonen, en se kakkonen.
Onneksi voin nykyään taas rauhassa pitää kännykkää auki, ei tarvi toimia puhelinpäivystäjänä iltaisin.