Löysin

Löysin ihanan miehen suomi24 kautta!!! Ollaan "seurusteltu" puoli vuotta, mutta käytännössä oltu aina toisen tai toisen luona ja nyt syksyllä olisi tarkoitus muuttaa yhteen virallisesti. Mies on kaikkea sitä mitä profiilissa luki, ja luulen että olisin puolen vuoden aikana huomannut jos olisi jotain outoa.
3864
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kaikki ei voi olla sitä mitä näyttää........

Äänestä
  • Joo,samoilla linjoilla ollaan.Ei puoli vuotta riitä siihen,että tuntee toisen läpi kotoisin:/
    Jotkut muuttuvat vuosienkin päästä ja tulee näitä eronneita ja karanneita näille linjoille.
    Mutta jos ei ota riskiä,niin ei myös annakkaan!!
    Pitä pää pystyssä ja järki päässä!!

    Äänestä

Itse myös olen löytänyt aivan ihanan miehen suomi24:sta. Vaikka olemme tunteneet vasta muutaman kuukauden, niin tiedän että hän on se oikea minulle. Hän on rehellinen, huolehtivainen ja rakastava sekä hän osaa näyttää tunteensa. En olen ikinä tavannut vastaavanlaista miestä, olemme avoimesti ja rehellisesti puhuneet kaikista asioista ja välillämme ei ole salaisuukia. Kyllä ihmisen pitää uskaltaa ja jos antaa rakkautta niin myös saa sitä. Haluan toivottaa sinulle onnea!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onnen kirjoitti:

Löysin ihanan miehen suomi24 kautta!!! Ollaan "seurusteltu" puoli vuotta, mutta käytännössä oltu aina toisen tai toisen luona ja nyt syksyllä olisi tarkoitus muuttaa yhteen virallisesti. Mies on kaikkea sitä mitä profiilissa luki, ja luulen että olisin puolen vuoden aikana huomannut jos olisi jotain outoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu