Audio pro Ego 414

kellään kokemuksia noista kajareista? basso on kuulemma ihan hyvä, mutta miltäs tuo diskantti kuulostaa..luin jostain arvosteluista että ääni oisi aika neutraali, mitäköhän moinen mahtaa oikee tarkoittaa? Ja sitten viel yks kymysys, et onx toi audio pro:n ego sarja hyvänkuuloinen kotiteatterisarja?
2583
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei ole juuri noista, mutta itselläni on Audio Pron stage 44 kaiuttimet ja niihin olen ollut ihan tyytyväinen, kunnes huomasin tässä kaunis päivä ettei oikean kajarin basso toimi kuuluu vai diskantit.
Missäköhän vika? kurkkasin sisään ja kaikki piuhat näytti olevan kunnossa. Olen kokeillut myös muilla stereoilla sekä toisella johdolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BassKiller kirjoitti:

kellään kokemuksia noista kajareista? basso on kuulemma ihan hyvä, mutta miltäs tuo diskantti kuulostaa..luin jostain arvosteluista että ääni oisi aika neutraali, mitäköhän moinen mahtaa oikee tarkoittaa? Ja sitten viel yks kymysys, et onx toi audio pro:n ego sarja hyvänkuuloinen kotiteatterisarja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu