kokemuksia Redkenistä?

Olis kiva kuulla mielipiteitä Redken-shampoista, erityisesti Redken-Extremestä, joka on kuiville ja rakennevaurioituneille hiuksille tarkotettu. Onko hyvä? Tekis mieli kokeilla, mut on niin hurjan kallis, et sitte kyllä harmittaa, jos se onki ihan huono.
1208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Määrällisesti ainetta tarvii PALJON vähemmän kun esim. markettituotteita. Riittoisuus on siis aivan toista luokkaa (tasaa kyllä siis hintaeroa) Raaka-aineet ovat myös korkealaatuisempia.

Kokeile myös hoitoainetta ja tehohoitoa.
Ovat tehokkaita!!

Muistathan laittaa hoitoaineen aina vasta pyyhekuivattuun tukkaan, jotta hoitavat aineet imeytyvät ja aina huuhdella viileällä/kylmällä jotta hiuksen pintaa suojaava kerros saadaan sulkeutumaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-x- kirjoitti:

Olis kiva kuulla mielipiteitä Redken-shampoista, erityisesti Redken-Extremestä, joka on kuiville ja rakennevaurioituneille hiuksille tarkotettu. Onko hyvä? Tekis mieli kokeilla, mut on niin hurjan kallis, et sitte kyllä harmittaa, jos se onki ihan huono.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu