Uusi huipputehokas

4318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Osta apteekista suoraan kofeiinipurkki (maksaa muutaman euron ja 100kpl x 100mg). Ennen treeniä voi myös ottaa pikkuisen määrän halpisheraa ja siinä se treeniloaderi on.

Noi Anssin jutut nyt on mitä on. Kaikki on niin huippua ja tieteellistä että hoh-hoi-jaa.

Äänestä
  • no onneksi suomi on niin viisas maa, että kukaan ei mene ostamaan tuollaista paskaa. Ei siihen pojat muuta tarvi kun perus halpaa pieruheraa, maltoa ja purkki kreatiinia, vitamiinilisät ja kourallin steroideja, piikkiä perseeseen joka viikko!!

    Äänestä

  • sdsdsdd kirjoitti:

    no onneksi suomi on niin viisas maa, että kukaan ei mene ostamaan tuollaista paskaa. Ei siihen pojat muuta tarvi kun perus halpaa pieruheraa, maltoa ja purkki kreatiinia, vitamiinilisät ja kourallin steroideja, piikkiä perseeseen joka viikko!!

    Meidän tuotteemme ovat oikeasti toimivia, niiten laatu on testattua ja hyväksi todettuja.
    Emme mainostaisi tuotteitamme niin hyväksi jos ne eivät olisi juuri sitä. Teemme kaikki jauhomme Rakkaudella ja rehellisyydellä eli se tarkoittaa sitä että laatu on parasta mitä voi olla.
    Lisäksi tuotteemme ovat halpoja siihen nähden mitä meidän kilpailijoiden tuotteet.

    Äänestä

  • A.Manninen kirjoitti:

    Meidän tuotteemme ovat oikeasti toimivia, niiten laatu on testattua ja hyväksi todettuja.
    Emme mainostaisi tuotteitamme niin hyväksi jos ne eivät olisi juuri sitä. Teemme kaikki jauhomme Rakkaudella ja rehellisyydellä eli se tarkoittaa sitä että laatu on parasta mitä voi olla.
    Lisäksi tuotteemme ovat halpoja siihen nähden mitä meidän kilpailijoiden tuotteet.

    Anssi ei itse tee mitään jauhoja yhtään grammaa. Jauhot ostetaan ulkomaisilta firmoilta. Anssi kuten muutkin firmat korkeintaan itse (tai alihankintana) sekoittavat jauhoja keskenään, esim. proteiini- tai hiilarisekoitus. Joten heti jäätiin kiinni...

    Voiko ilmoitettuihin ravintoilmoituksiin luottaa sekoitetuissa tuotteissa? Jenkeistä ainakin on tullut paljon testituloksia joissa sisältö on ollut muuta kuin ilmoitettu. Ja aina tietysti niin, että halvimpia raaka-aineita on ollut enemmän mitä kalliimpia. Miettikääpä sitä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


treeniboosteri? kirjoitti:

http://manninen-nutraceuticals.blogspot.com/2008/09/neuro-overdrive.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu