alruna on palstan kuningatar

Hän on ehdottomasti palstan kaunein nainen ja todella fiksu mielipiteissään. Kaikki miehet ovat ihastuneita häneen ja luultavasti hänestä tulee Miss Maailma! :D
6230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Täysin totta ja sopii myös muihinkin palstan naisiin.

Äänestä
  • noilla sanoilla

    Äänestä

tätä on kompattava täysillä!

Äänestä

hän on viisas ja suloinen ihminen. Kunnioittaa toisia ja on täysin epäitsekäs.

Äänestä
  • Tai no ehkä ysiysillä mut komppaan kuitenki

    Äänestä

Komps, komps! Mä jo odotinkin tätä:) Pientä tarkennusta vielä tuohon nikin kirjoittamiseen;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yksinkertainen Blondi kirjoitti:

Hän on ehdottomasti palstan kaunein nainen ja todella fiksu mielipiteissään. Kaikki miehet ovat ihastuneita häneen ja luultavasti hänestä tulee Miss Maailma! :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu