Kyl se vaan oli kumma, vaikka sekoilin ja sähläsin niin ensimmäisten sokkotreffien jälkeen nainen silti haluaa pitää yhteyttä. On se kumma. Aattelin että olin sen verran hölmö, että se suuttu. Höh :)
Käyttäydyin typerästi...nainen tykkäs silti !
Ucco Ucconen
21026
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Sehän on katsos usein niin, et kun itsestä tuntuu, et on sählänny, niin toisen mielestä et olekaan. Rohkeasti vain eteenpäin, jos olet itsekin kiinnostunu tytöstä!Se nainen tykkää susta
Mäkin olin kerran mielestäni täydellinen idiootti, kun oltiin yhden naisen kanssa kaksistaan. Saatoin sitä yksistä bileistä kotiin päin ja aloin puhua niin typeriä asioita (ainakin omasta mielestäni), että häpesin monta viikkoa sen jälkeen.
Vähän aikaa sitten (reilu kuukausi tapahtuneesta) se nainen sanoi haluavansa jatkaa niitä keskusteluja. Ei niistä kyllä aina ota selvää. :)