Olen 160 cm ja painan 69 kg. Eli olen ylipainoinen. Haluisin tietää että jos joku on käyttänyt jotain nutrifastia sun muuta niin mitkä on olleet tulokset...eli onko sit laihtunut vai ei?! Kokeilin kesällä ananaskapseleita eikä mitään tapahtunut joten masenniun ja menetin uskon noihin laihdutuslääkkeisiin sun muihin, mutta joku kehu vähä aika sit täällä et oli laihtunut ton nutrifastin ansiosta kahessa viikossa 8 kiloa. Tiedän että jos toi tehoo niin kilot tulee nopeasti takaisin mutta olis kiva saada tommonen alku.
Kertokaa jos on jotain muita laihdutus lääkkeitä sun muuta mitä voisin kokeilla.
Kiitos vastauksista!!
Kertokaa jos on jotain muita laihdutus lääkkeitä sun muuta mitä voisin kokeilla.
Kiitos vastauksista!!
Vastaukset 4
Vanhimmat
pelkällä urheilulla!noist ei ole mitään tehoo,ei muuta ku lenkille ja terveellinen ruokavalio.
nim:tulee kiva olo!!=)
..multa tipahti viikossa kaks ja puoli kiloa vain ja ainoastaan sillä lailla, että jätin kaikki ylimääräiset syömiset pois, pienet napostelut ja lisäsin liikuntaa, sekä join paaaaljon vettä, tehoaa näköjään, tosin toi kilojen putoaminen voi johtua vielä tässä vaiheessa siitä että elimistöstä poistuu nesteitä.. mut ruokavaliota kannattaa kyllä tosiaan muuttaa, syödä pitää mutta kohtuuden rajoissa!
Kyllä se toimii kun oot vaan viikon syömättä MITÄÄ ei yhtään mitään muuta kun ne 5 pussia ja sallitut asiat eli perunat hedelmät lihat sokerit saa unohtaa.
Käsittääkseni vihannneksia tai ainakin joitain vihanneksia sai vetää.
Mutsini laihtui 5kiloa viikossa noilla seuraavalla viikolla 4 sitä seuraavalla 2 ja sitä seuraavalla 1 sitten tahti pysähty ja nyt on samoissa painoissa takas.
Tosin huom nyt puhutaan tosi lihavasta ihmisestä tosin ei hän liikuntaakaan harrastanut näiden viikkojen aikana.
K yllä te sitten jaksatte vatvoa tota samaa.Uskokaa jo, jos vitamiini ja hivenaine tasapaino on kunnossa ja niitä saa tarpeeksi päivittäin ei tee ees mieli syödä muuta kun mikä on tarpeen.Vesi ja liikunta mukaan ,laihtuu ettei huomaakkaan,eikä tule läskit takas!!! On varma.