Kuka ottaa yksityisen autoja myyntiin ...

Espoon suunnalla?

Pitäisi keksiä jokin myyntipaikka vanhalle autolleni. Uusi on jo hankittu ja en saanut toista parkkipaikkaa asunnon pihaan.

Onko kellään myyntipaikkoaa tiedossa täällä Espoon suunnalla?
2676
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja hinta?
Vuosimalli ja paljonko ajettu?

Äänestä

Kaikki toimijat ottavan palveluistaan rahaa(20-30%) ja silti auton myynti kestää aikansa.

Mikset itse ota siitä kuvia ja laita nettiautoon myyntiin ? Ei ole kovin monimutkaista.

Jos haluat oikeasti autosi myydän niitä laita pyyntihintasi halvimpien joukkoon (tai jopa halvimmaksi) niin saat sen kohtuullisessa ajassa myytyä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


DIESEL FARKKU kirjoitti:

Espoon suunnalla?

Pitäisi keksiä jokin myyntipaikka vanhalle autolleni. Uusi on jo hankittu ja en saanut toista parkkipaikkaa asunnon pihaan.

Onko kellään myyntipaikkoaa tiedossa täällä Espoon suunnalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu