Mitä tarkoittaa "oo-err".
OO-ERR
10
1365
Vastaukset
- sounds...
Et sitten kehdannu piffillä kysyy?
- 57899709
ja sieltäkö ois ssaanu pätevän vastauksen, tosin en sitä täältäkään oottanut.
- 123
Sounds a bit rude
- ee.oor
Pajari vois tietää asiasta jotain.
- Hecthor
Olin eka et tää on joku kysymys mut siin ei ollukkaan kysymysmerkkii ja sit mä olin niinku et huhhuh DIIPPII!
- olvikarhu
näitä ramonesin juttuja, johnny tapaili tämän otteen kitarastaan aikoinaan siitä syntyi sitten i dont wanna go down to the basement..!!
- 56
NONIIN PASKAPÄÄT
- Steelari
56 kirjoitti:
NONIIN PASKAPÄÄT
Nii!
- Anonyymi
Nii!
- Anonyymi
Ketä vittua kiinnostaa, nuppieläkelläisten paskanjauhajien juttu, joilla ei ole muuta tekemistä kun istua netissä ja kirjoittaa paskaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle273335Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122479Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.902411Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1072104Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761683Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥481574Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261476Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001305- 1291217
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151136