tissejä kasvattavat voiteet...?!

mitäs mieltä ootte näistä voiteista? Voiteitten siis pitäisi kasvattaa/turvottaa, ihan miten vaan tissejä. onko kellään kokemusta, eli toimivatko nämä. Voiteita esitellään kosmetologien esitteissä ja on kyllä lähinnä tarkoitettu kehittymättömille rinnoille. toimivatko kosmetologien tuotteet yleensäkään?? oon ihan epätoivonen.
71032
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Sinä rintojen pienuuden kanssa kamppaileva!
Ole ylpeä siitä mitä olet. Sinut on luotu juuri sellaiseksi. Rinnat eivät ole ihmisyyden mitta. Korosta itsessäsi omasta mielestä hyviä puolia....sitäpaitsi kumppaninkaan löytäminen ei ole rinnoista kiinni - ei todellakaan. Miehet tykkää kaikenkokoisista!!!

Äänestä

Olen kokeillut Biothermin rintavoidetta ja totesin ettei sillä ole mitään vaikutusta...

Äänestä

---------------

Äänestä

Moi
Enpä oikein muista sitä hauskaa juttua, mutta siinä jutusteltiin siitä kuinka tyttö oli osstanut rintoja kasvattavaa voidetta, sivellyt rinnoilleen ja ollut kovin tyytyväinen kun rinnat olivat kasvaneet niin hienosti. Myöhemmin sitten oli kuitenkin harmitellut kun korvatkin olivat kasvaneet, hän kun ei huomannut pestä käsiään välillä kun sipaisi hiuksia korvien taakse.
Kannattaa olla varovainen noiden voiteiden kanssa. Jos vaikka sekoittaa vahingossa kosteusvoiteeseen niin voi koko naama turvota.

Äänestä
  • Muista sinäkin nielaista viagrasi nopeasti, ettei kaula jäykisty.

    Äänestä

  • Tuota mikähän se sellanen voide muka oli? En kyllä juuri ole kuullu sellasesta mikä kasvattais rintoja...vain kiinteyttävistä.

    Äänestä

Jotkut voiteet lisää estrogeenin tuotantoa sekä parantaa ravintoaineiden pääsyä rintoihin ja tällä lailla tavallaan kasvattavat rintoja. Toki se edellyttää sitäkin että ihminen syö kunnolla, että niitä ravintoaineita voisi tullakin ja kestää varmaan vähintäänkin yli 3 kuukautta, että näkyviä tuloksia tulee (eli viikon kokeilun jälkeen ei voi valittaa, etteikö voide toimisi).
Voidetta pitää käyttää myös säännöllisesti ja ohjeiden mukaisesti, tai muuten sillä ei ole vaikutusta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


????? kirjoitti:

mitäs mieltä ootte näistä voiteista? Voiteitten siis pitäisi kasvattaa/turvottaa, ihan miten vaan tissejä. onko kellään kokemusta, eli toimivatko nämä. Voiteita esitellään kosmetologien esitteissä ja on kyllä lähinnä tarkoitettu kehittymättömille rinnoille. toimivatko kosmetologien tuotteet yleensäkään?? oon ihan epätoivonen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu