ruiskut ja neulat

kaappi.

paljon maksaa apteekissa jotku 0,7-0,8 neulat ja 2ml ruiskut?

11

5919

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • erikseen

      ruiskuja ja neuloja vaan ne on nimellä päivystyspakkaus joka on narkeille ja sisältää 3 2ml ruiskua ja 3 0,4 neulaa ja sitten on bodari pakkaus jossa on 5 5ml ruiskua ja 5 0,7 neulaa..
      Musta on aika huvittavaa, että se on nimellä bodaripakkaus ja myydään siinä kassalla mihin lääkkeet maksetaan ja sit se pitää muiden ihmisten aikaan sanoa ja ottaa siinä muistaakseni maksaa n. 5euroa.. Kannattaa ostaa kerralla useampi bodaripakkaus, koska se osto hetki on mielestäni varsin noloa jos kassalla muitakin asiakkaita...

      • juttua

        tuo.kyllä niitä on tullu ostettuu mut 8v aikaa ni ei muista hintoja enää.


      • ole paskaa
        juttua kirjoitti:

        tuo.kyllä niitä on tullu ostettuu mut 8v aikaa ni ei muista hintoja enää.

        kolme viikkoa sitten asia on kuule näin ja mistä sinäkään mitään tiedät jos sulla 8 vuotta aikaa.. Mä menen takuuseen siitä et jos kassalla sanot et yks bodari pakkaus niin tulet saamaan hormoni vehkeet piste.


      • tekee
        ole paskaa kirjoitti:

        kolme viikkoa sitten asia on kuule näin ja mistä sinäkään mitään tiedät jos sulla 8 vuotta aikaa.. Mä menen takuuseen siitä et jos kassalla sanot et yks bodari pakkaus niin tulet saamaan hormoni vehkeet piste.

        jollain 5 ruiskulla/neulalla kysyn vaan?pitäähän niitä se 50 kpl kerralla saada.parin kuurin vehkeet.mitä maksaa nuo vermeet noin suunnilleen?


      • tiitelitaateliukko
        tekee kirjoitti:

        jollain 5 ruiskulla/neulalla kysyn vaan?pitäähän niitä se 50 kpl kerralla saada.parin kuurin vehkeet.mitä maksaa nuo vermeet noin suunnilleen?

        abaut 15-20 egee. Siis 50 kpl pumppuja ja 100 kpl neuloja.


      • kiitos.
        tiitelitaateliukko kirjoitti:

        abaut 15-20 egee. Siis 50 kpl pumppuja ja 100 kpl neuloja.

        tiedosta :)


      • riippuu
        kiitos. kirjoitti:

        tiedosta :)

        varmaan apteekista.. ostin viikko sit 0,7 nauloja ja 2 mil ruiskuja, ainoo et eivät myyneet 15 enempää


    • T.J.
    • noloja olette

      Peräruiskeitako aiotte noilla ottaa?

      • Janiiiiiii

        Espoo linkki ne on ilmasia siellä.


    • Anonyymi

      Olisin kiinnostunut ostamaan 0.7 hormoonia neuloja

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Epäily: Oppilas puukotti kolmea Pirkkalan koululla

      Tämänhetkisen tiedon mukaan ainakin kolme oppilasta on loukkaantunut puukotuksessa Pirkkalan Vähäjärven koululla. Myös e
      Pirkanmaa
      179
      4757
    2. Jos olisit täällä

      Tosin en tiiä miks oisit. (Ja hävettää muutenkin kun ei muka muulla tavoin osaa kertoa tätäkään) Jos jollain pienellä
      Ihastuminen
      40
      2536
    3. Tämän hetken

      Terveiset kaivatullesi ⬇️
      Ikävä
      156
      2192
    4. Kesän odotuksia hyrynsalmella

      Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla
      Hyrynsalmi
      16
      1719
    5. Vieläkö sä toivot

      Meidän välille jotain?
      Ikävä
      81
      1348
    6. Voi Rakas siellä

      Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o
      Tunteet
      24
      1281
    7. Ohhoh! KAJ laukoi suorat sanat somessa - V-sana mainittu!

      Ohhoh! Mitäs mieltä olet tästä huumoriryhmä KAJ:sta? Bara bada bastu on kyllä aikamoinen korvamato... Lue lisää: https
      Euroviisut
      32
      1193
    8. Pirkkalan koulussa puukotus, oppilas puukotti kolmea

      Ilmeisesti tyttöjä ollut kohteena.
      Maailman menoa
      145
      1180
    9. Erika selvisi hienosti ennakkosuosikin paineista

      Hienostihan se meni. Erika jätettiin yksin, eikä häntä tuettu, oli euroviisukiusattu, silti suoriutui ensiluokkaisesti.
      Maailman menoa
      103
      945
    10. Pirre vaatii nyt karhuja ammuttavaksi

      Ylellä taas hauskaa lieksa uutista. Karhujen kannan­hoidollinen metsästys on Lieksan kaupungin mielestä välttämätöntä.
      Lieksa
      117
      887
    Aihe