Opit jäi saamatta

Se asia mikä minulta jäi nuorena oppimatta oli että pimpin eteen joutuu tekemään töitä.
Luulin nuorena että se noin kuvainnollisesti kävelisi päin pippieliäni.
1375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itse olen luopunut pimpistä kokonaan, siihen kyllästyy.

Silakanhajuinen ja makuinen lämmin reikä.

Hanki fleshlight ja unohda ne akat. Alkavat vaatia rahaa, lapsia, aikaa ja ties mitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nuoruudessa kirjoitti:

Se asia mikä minulta jäi nuorena oppimatta oli että pimpin eteen joutuu tekemään töitä.
Luulin nuorena että se noin kuvainnollisesti kävelisi päin pippieliäni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu