nyt matalaa profiilia ja hiljaiseloa? Olet muuttunut rauhalliseksi ja tasaiseksi kun olet mun kanssa tekemisissä. Se sun kiirehtimisesi ja ympärillä pörrääminen on laantunut.
Kokeiletko jotenkin mun reaktioitani? Vai oletko jo suunnannut katseesi toiseen kiinnostavampaan naiseen? Entäpä jos minä olen myös huomaamassa jotain uutta ympärilläni. Ehkä.
Kokeiletko jotenkin mun reaktioitani? Vai oletko jo suunnannut katseesi toiseen kiinnostavampaan naiseen? Entäpä jos minä olen myös huomaamassa jotain uutta ympärilläni. Ehkä.
Vastaukset 6
Vanhimmat
fiilikset ovat melankolisemmat kuin kesällä ja se varmaan näkyy passivoitumisena, mutta iltaisin kyllä mietin, että kainalonlämmittäjä ei olisi syksyn koleudessa pahitteeksi...
töitä tehdä kieli poskella ja pörräillä;) Eli niin kuin sanoit, matalaa profiilia ja ehkä.
, niin alkaa nähdä työkaverinsa niin, että hän ei enää olekaan kiinnostunut naisesta. Sitten kun vähän aikaa kuluu, niin väärinkäsitys kasvaa ja etääntyminen lähtee ehkä alkuun.
Yleensäkin kaikki väärinkäsitykset ovat kamalia näissä jutuissa. Eikä kukaan tietenkään jaksa kovin pitkään pörrätä, sehän on selvä asia.
olis' niin paljon juteltavaa. En oikein uskalla lähestyä. Pitäis' jutella, jotta jännitys (tiedät kyllä mistä johtuva) välillämme laukeaisi. En vaan pysty siihen yksin.
Mutta kun sanat juuttuu kurkuuni, kun törmään
Sinuun.Pelkään pelottavani Sinua, kun "hölmönä
sekoilen" sanoissa. Kun vain saisin tunteeni
hallintaani, mutta ehkä juuri sen takia olen
hulluna Sinuun!!! Kunhan saisin luontevan syyn
lähestyä Sinua!
Voisit sanoa muutamia. Onpa kumman näköinen pilvi tuolla taivaalla..., tai sitten lainaatko kynää kun pitäisi kirjoittaa just nyt yks tärkeä juttu muistiin ettei mene mielestä kun olen vähän homelo muistamaan muuten;)