tulee jos käyttää esim. kuukauden nutri herbatuotteita,mä olen noista ihan kuutamolla, joten valaiskaa mua, Ja onko niistä todella apua vai ostanko tässä sikaa säkissä?
Miten kalliiksi...
Liz
4271
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ostat tosiaan sikaa säkissä. ne jotka tällä palstalla kehuvat sitä ovat itse myyjiä. ensinnäkin kauhean kalliita ja toiseksi ei toimi. olen itse kokeillut ja vaikka ne lupaa rahat takas niin ei niitä saa.
Kuule, ainakin oma kokemukseni oli, että rupesin myyjäksi, koska sain itse hyviä tuloksia. Jos et ole saanut rahojasi takaisin ja käytit kuitenkin ohjeen mukaan, niin sinulle on sattunut huono myyjä. Ja seuraavalle: niinkuin kaikissa ruokavalioissa, jos lopetat sen ja palaat entiseen, niin kyllä palaa kilotkin. Niinhän on käynyt ainakin kaikille tuntemilleni painonvartijoissa käyneille, jotka maksavat maltaita punnituksesta ja siitä, että joutuvat pähkäilemään pisteiden kanssa. Minä en ainakaan jaksaisi. Herbalife on yksinkertaista: korvaat kaksi ateriaa proteiinipirtelöllä ja kolmannen nautit mielesi mukaan. Lisäksi saat kaikki tarvitsemasi vitamiinit ja hivenaineet. Jos taas joku ei sitä usko käyköön tarkastamassa elintarvikeviraston sivuilla. Siellä nimittäin sanotaan, että purkit sisältävät sitä mitä lupaavatkin ja ovat ohjeen mukaan käytettynä turvallisia.
Joo tosiaan esim. herbalife tai muut samantyyppiset tuotteet on hyviä kun käyttää niitä säännöllisesti, mut kun lopetat niin kilot tulee tuplasti takaisin..ps. eikä mikää halpa konsti....
Tuotteita (HL) pääsee käyttämään erittäin helposti 25% alennuksella, jolloin esim. ykköstuotteen käyttö maksaa noin euron päivässä. Tämän summan säästän sen ihmeempiä miettimättä ruokakaupan laskussa, eli tuon käyttö ei minulle maksa yhtään mitään...itse asiassa viivan alle jää rahaa käteen.
Kuuntele ihan rauhassa negatiiviset kuin myös positiiviset mielipiteet, mutta tee ihmeessä lopullinen päätös oman kokemuksen perusteella. Varsinkin kun monenlaisista kommenteista huolimatta oman testisi pääset tekemään todella edullisesti (ovh:lla noin 1,40e/päivä).