hulkilla itsetunto-ongelma

sen takia hulkki koittaa täällä parantaa mieltään kun ei muuta keksi. Hulkki toverini... ei taida nyt onnistua, eihän?
2215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

itteensä psyykkaa vaan aina.

Äänestä
  • jaahas... no kuka jaksaa sitten nähdä näin paljon vaivaa kun tällä foorumilla lukee otsikossa "hulkki sitä ja hulkki tätä"?

    kyllä se yleensä on niin ( voin sanoa kokemuksesta kun olen ollut näissä töissä tarkkailemassa chat kanavia, keskusteluja jne. ) että se on yleensä se julkkis itse joka anonyyminä helposti leimaa muut kehujikseen, mutta omat paineet on sen verta korkealla jostain syystä että tänne kirjoittelu auttaa saamaan lisää faneja?? kyllä se näin on.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mittari nollissa kirjoitti:

sen takia hulkki koittaa täällä parantaa mieltään kun ei muuta keksi. Hulkki toverini... ei taida nyt onnistua, eihän?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu