Mun miesystäväni (ei vielä virallista sukua mutta käytännössä kyllä) on niin paras. Luotettava ja rehellinen, työteliäs ja suoraselkäinen ja ottaa mut huomioon. Tyttäreni on hyväksynyt täydellisesti, ja tyttäreni hänet. Ne kaksi keksii aina jotain tekemistä, kun äiti ei kelpaa riehumaan, mä olen vähän tiukkis.
Miehelläni on aikaa meille 15h työvuoron jälkeenkin eikä tämä koskaan marise olevansa väsynyt, vaikka varmasti onkin.
Mieheni on ihana
Mieheni on paras
5
4141
Vastaukset 5
- olkoon!
Itsellänikin on yksi niistä maailman parhaista miehistä, joten tiedän tunteen!
Nykypäivänä on kuitenkin lottovoitto löytää hyvä ja luotettava puoliso.
Onnea teille jatkossakin! - nuori vaimo
Me ollaan oltu kohta viisi vuotta yhdessä,melkein kolme vuotta naimisissa ja meillä on 2v lapsi.
Minun mies on ahkera,osaa kokata(aina kun/jos viitsii),on hyvä ja vastuuntuntoinen isä,hyvä rakastaja ja hyvin perhekeskeinen.
Hän vastaa täydellisesti miesihannettani,hän on iso,hänellä on tatuointeja,parta,pitkä tukka ja sopivan lihaksikas,avoin syli.
Me kaikki rakastamme toisiamme hyvin paljon. Olen siis onnellinen. Hyvää syksyä sinullekkin! - yooooda
VITTU MÄÄ OON PARAS!! PANIN SUN MIESTÄS!!
- .......
ja saat hiv:n, sitten minä nauran!!
- onnea vaan
Mukava kuulla vaihteeksi myönteisiä asioita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1061261
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku94878Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31794- 66693
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93632- 32625
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16574- 18568
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43523- 10466