Rumilla naisilla ei tee yhtään mitään.
Vanha vaari kertoo
perspektiiviä..
4442
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tekeekö naisilla yleensä mitään?
ei tee enää mitään. Ne on sellasta housuihinsa paskovaa, kaljaa vetävää rumilusta koko sakki. Pitää hankkii latinoita kierrokseen. Voi aina pitää yhden kanssa hauskaa vähän aikaa ja sit uus taas.
"kaljaa vetävää rumilusta koko sakki"
Olen kylläkin huomannut, että suomalaisilla kaljaveikoilla juuri on vientiä. Kaikki nuorina kaljaa kittaamaan alkaneet kaverit, tutut ja samoja kouluja joskus käyneet, aloittivat aktiivisen sukupuoli- ja parisuhteiluelämän jo aikapäivää.
Jos taas oppi pitämään oluesta vasta 24-vuotiaana, siis 15 vuotta liian myöhään, ei ollut enää mitään mahdollisuuksia, vaan oli peruuttamattomasti munaton nörtti - ATM.
Kaikki pillut tuntuu pimeässä hyvältä.
Maailmassa on paljon lämpimiä, välittäviä naisia, jotka todella tahtovat tasavertaisen suhteen, jossa asioista päätetään yhdessä, toista arvostetaan ja kunnioitetaan.
Kauniilla naisella on varaa olla parisuhteen säännöt saneleva diktaattori-Justiina, joka pitää miehen ruodussa vaikka sitten pillua pihtaamalla.
Mutta hei, jokaisen oma valinta.