Viisautta a'la Miehen logiikka

Katse peiliin
Kirjoittanut: Ratikkakuski 12.10.2008 klo 12.12

   Ylensä vika vitutukseen ja maailman pahuuteen löytyy peilistä, vaikka sitä on miellyttävämpi etsiä jostain muualta ja mahdollisimman kaukaa.
6339
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

vastuussa omasta vitutuksestani, mutta amerikkalaisten asuntoluottokriisistä pesen käteni.

Äänestä

tämä asia piti toistaa? Kyllähän me tuollaiset asiat itsekin ymmärrämme. Vai etkö luota päättelykykyymme?


HAHAHAHAHAHAHAHA! :D

Äänestä

*ostakaa lisää kiinarihkamaa*

Äänestä

Pitääkin etsiä eteiseen kunnon kokovartalopeili tuon nykyisen palapeilin tilalle.

Äänestä

kun ratikka intoilee feministeistä, viherpiipertäjistä ja kommunisteista!!!!!!!!!

Äänestä
  • pieni feministi-kommunisti-viherpiipertäjä. :)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Me kaikki olemme syyllisiä kirjoitti:

Katse peiliin
Kirjoittanut: Ratikkakuski 12.10.2008 klo 12.12

   Ylensä vika vitutukseen ja maailman pahuuteen löytyy peilistä, vaikka sitä on miellyttävämpi etsiä jostain muualta ja mahdollisimman kaukaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu