Törmäsin feissarissa parin entisen palstalaisen profiiliin. Ne on ostanu jonku helvetin hienon talon ja muutenkin näyttävät elävän unelmaelämää.
Löytyiskö täältä mullekin joku, jonka kanssa voisin alkaa rakentaa tollasta tulevaisuutta. Ilmoittautumisia otetaan vastaan. Oon nainen.
Löytyiskö täältä mullekin joku, jonka kanssa voisin alkaa rakentaa tollasta tulevaisuutta. Ilmoittautumisia otetaan vastaan. Oon nainen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tuutko kuule naisekseni asuntovaunuuni? Kaikki mukavuudet löytyy vaikka ei uusi olekaan. Nautitaan elämästä, syödään, juodaan ja naidaan. Tilaa ei paljon ole, mutta mihin me paljon tilaa tarvittais. Lämmintä on kyllä. Maiseva vaihtuu vaikka useamman kerran päivään. Nauretaan rikkaille ja muulle roskaväelle.
jos sulta löytyy 80% rahoitus siihen unelmataloon. Minä voin laittaa loput :)
Ketä ne muuten oli? Noin yleisestä mielenkiinnosta.
Tiedän että täällä oli n. pari vuotta sitten yks oikeasti rahakas yritysjohtaja nainen. Ettei vaan olis se ja sen rahoilla siellä rakenneltais? Sen muijan rinnalla jää RE:n rahatkin murusiksi.
niiden palstanimiä muista. Tunnen sen muijan mun kavereitten kautta. Ja kyllä mä oon ymmärtäny että ne sen talon on ostanu ihan yhdessä. Ja sitä just tarkoitin. Mäkin haluan just sellasen tasapuolisen suhteen jossa tehdään yhdessä asioita. Mut eipä näytä täältä sellaisia löytyvän.
leikkiä ymmärrät?
et kai tosissas ollut?
Jos olit, niin maksimissaan 250 000 tönöön kykenen puolet kustantamaan, unelmataloa ei tehdä meikäläisen tienesteillä.
onnistuu. Epäonnistuneita virityksiä täällä onkin nähty jo reilummin.